Zabójstwo w Szczecinie. W mieszkaniu znaleziono ciało starszej pani

Do zbrodni w jednym ze szczecińskich mieszkań doszło pod koniec listopada. Wtedy to zaniepokojony sąsiad 63-letniej kobiety zajrzał do jej mieszkania i przeżył szok. Mężczyzna znalazł kobietę martwą.

Na miejsce od razu wezwano kryminalnych, techników policyjnych i prokuratora. Śledczy nie mieli wątpliwości, że kobieta została zabita. Nie zdradzają jednak, w jakich okolicznościach poniosła śmierć.

– Głównym zadaniem policjantów było ustalenie osób, które jako ostatnie kontaktowały się z kobietą oraz odtworzenie ostatnich godzin jej życia. Dzięki tym ustaleniom mundurowi wpadli na trop kobiety, która często przebywała w mieszkaniu seniorki. Jak się okazało, feralnego dnia była ona w mieszkaniu 63-latki razem z innym mężczyzną. Wszyscy spożywali alkohol. Doszło między nimi do sprzeczki, w wyniku której seniorka została pozbawiona życia. Niestety nic więcej nie mogę na ten temat powiedzieć – mówi w rozmowie z Fakt24.pl Anna Gembala, rzeczniczka prasowa szczecińskiej policji.

Policjanci wkrótce zatrzymali dwie podejrzane osoby. To 37-letni mężczyzna oraz 52-letnia kobieta. Po przesłuchaniu usłyszeli oni zarzuty. Mężczyzna – zabójstwa 63-latki, a kobieta – nieudzielenia pomocy i niezawiadomienia służb o popełnionym przestępstwie.

Podejrzani przebywają obecnie w areszcie. Jak się okazuje, już wcześniej wchodzili w konflikt z prawem.

Kanibalizm w Szczecinie! Mieli zamordować na imprezie kolegę, a potem zjeść jego ciało

Zabił żonę, a potem zadzwonił na 112

KN