Wzruszający list ojca do córki. Przeczytała go w dniu ślubu

Emily czekała na dzień swojego ślubu z utęsknieniem. Chciała by wszystko było dopięte na ostatni guzik. 23-latka nie spodziewała się, że tego dnia otrzyma wiadomość od swojego zmarłego ojca. Tata Emily w 2001 roku przegrał walkę z rakiem. Przed śmiercią zdążył napisać emocjonalny list do swojej kochanej córki. Jego ostatnim życzeniem było to, aby Emily przeczytała jego słowa właśnie w dniu, kiedy wyjdzie za mąż.

– Kochana Emily, byłaś moim ukochanym słoneczkiem w najciemniejsze dni i zawsze będziesz. Chciałbym prosić Ciebie i Twojego męża, żebyście traktowali innych ludzi z miłością i szacunkiem. Mam nadzieję, że będziecie mieć dzieci, które pokochacie, tak samo jak ja pokochałem Ciebie…, kocham Cię córeczko, wiem też , że pokocham Twojego męża. Zawsze będę z Tobą, nieważne gdzie będziesz…- tak brzmi fragment listu, który napisał do Emily jej umierający ojciec

Kiedy wujek Emily odczytywał list, panna młoda ze wzruszeniem wsłuchiwała się w każde skierowane do niej słowo. Kobieta przyznała, że kilka zdań napisanych przez jej ojca to najpiękniejszy prezent ślubny, jaki mogłaby sobie wymarzyć.

Zobacz także:

Umówiła się na randkę przez internet i zniknęła. Znaleźli ciało

Ojciec skopał dziecko, bo nie mogło wstać. Przerażające nagranie

PG, DailyMail, snow