W dwa lata schudła 137 kg. Zdjęcia zwalają z nóg

Jeszcze dwa lata temu 26-letnia Lexi Reed z Indiany w USA ważyła 218 kilogramów, a jej mąż – 127. Zbliżał się koniec roku, więc para postanowiła zrobić postanowienie noworoczne. Chcieli schudnąć raz i na dobre.

– W przyszłości chcieliśmy zostać rodzicami i wieść dłuższe życie razem. Nie mieliśmy żadnego planu diety, operacji czy trenera personalnego. Ale mieliśmy siebie i tę motywację, by pracować ciężko każdego dnia – opowiada Lexi. Wcześniej małżeństwo pochłaniało ponad 8 tys. kalorii dziennie.

Jak mówi dziś 26-latka, nie miała pojęcia, że po zaledwie pół roku obydwoje z mężem staną się zupełnie innymi osobami. Zamienili śmieciowe jedzenie na posiłki przygotowywane w domu, zaczęli chodzić na siłownię pięć lub sześć razy w tygodniu. Lexi zaczęła również regularnie uczęszczać na zajęcia z zumby. Po roku stracili połowę swojej łącznej masy ciała.

Lexi prowadziła swój dziennik odchudzania na instagramie. Regularnie zamieszczała tam zdjęcia dokumentujące jej trudną drogę i motywujące wpisy. Ostatnio pochwaliła się wynikami po 18-miesięcznej walce, dołączając zdjęcie, które zwala z nóg. Jak się okazuje, 26-latka zrzuciła aż 137 kilogramów i jest teraz nie do poznania. Szczęśliwa jest trzymana w ramionach przez swojego męża – nigdy wcześniej nie było możliwe, by Danny podnosił ją z taką łatwością.

– Ten mężczyzna był ze mną przez ostatnie 10 lat. Traktuje mnie cały czas tak samo, bez względu na to, czy ważę 218 kg, czy 80. Straciliśmy nadmierne kilogramy, ale przede wszystkim jeszcze bardziej zbliżyliśmy się do siebie. Kilogram po kilogramie, krok po kroku, dzień po dniu – zmieniliśmy nasze życia i ciała i staliśmy się ludźmi, jakimi zawsze chcieliśmy być. Wszyscy zasługujemy na życie, o jakim marzymy. Mam nadzieję, że inni usłyszą naszą historię i uwierzą, że nie warto się poddawać – napisała Lexi.

Blisko dwuletnia przemiana małżeństwa zwala z nóg. Lexi waży teraz 81 kilogramów, a Danny 85 kg. Niedawno kobieta zdradziła, że to jeszcze nie koniec jej przygody z odchudzaniem. Do końca roku 26-latka chce zrzucić kolejne 3,5 kilo. 

Był otyłym i dziwnym dzieckiem. Teraz szaleją za nim kobiety

Była w „Top model”. Przeszła olbrzymią metamorfozę

KN, dailymail.co.uk