Rewolucja w Jakdojade. Możesz kupić bilet komunikacji miejskiej!

Jakdojade to jedna z najpopularniejszych aplikacji mobilnych w kraju. Udostępnia rozkłady jazdy komunikacji miejskiej i pomaga zaplanować podróż po 28 polskich miastach. Teraz dla pasażerów wprowadzono ważne udogodnienie. Za jej pośrednictwem mogą kupić bilet jednorazowy, czasowy lub krótkookresowy. Pod koniec października nowe rozwiązanie wprowadzono w Trójmieście.

Ściągnij aplikację na iPhone już teraz!

Ściągnij aplikację na Androida

Od wtorku, 5 grudnia jest ono dostępne także w Warszawie. – Możliwość bezpiecznego i wygodnego zakupu biletów to znakomita wiadomość dla mieszkańców Warszawy korzystających z komunikacji miejskiej. Wprowadzenie sprzedaży biletów to kolejny duży krok w rozwoju Jakdojade – mam nadzieję, że wkrótce tę funkcjonalność wprowadzimy w kolejnych miejscowościach – mówi Bartosz Burek, Prezes Zarządu Citi-Nav Sp. z o. o. 

Aplikację ściągniesz również na Xiaomi Redmi 4A, który jest teraz w atrakcyjnej cenie 439,00 zł! Nie zwlekaj z zakupem!

Rodzaj biletu komunikacji miejskiej jest dobierany do trasy zaproponowanej przez użytkownika. Można za niego zapłacić za pomocą usługi BLIK lub karty płatniczej przyporządkowanej do konta. – Korzystanie z BLIKA to najwygodniejszy sposób płacenia w aplikacjach mobilnych oraz w internecie. Twórcy Jakdojade doskonale rozumieją oczekiwania swoich użytkowników, dlatego od razu zdecydowali się na udostępnienie BLIKA. To daje klientom możliwość kupienia biletów szybko, sprawnie i bezpiecznie – mówi Dariusz Mazurkiewicz, prezes Polskiego Standardu Płatności, operatora systemu BLIK.

W grudniu 2016 roku udział większościowy w Jakdojade przejęła Grupa Onet-RAS Polska. Z danych Google Analytics Premium wynika, że z wersji aplikacji na platformę Android i iOS korzysta ok. 500 tys. użytkowników dziennie i ponad 3 miliony osób miesięcznie na wszystkich platformach. 

Te aplikacje ułatwią ci życie w Warszawie

Czy Polacy są bezpieczni? Rząd zrobił ważny krok

MIN