Oskarżyli ją o operacje plastyczne, powiedziała jak zmieniła twarz

Zainteresowanie prasy sprawiło, że na Sahar Tabar, posypała się lawina nienawistnych komentarzy. Internauci pisali, że wygląda jak zombie i radzili aby udała się do psychiatry. Według dziennikarzy, dziewczyna schudła 40 kg i zrobiła sobie 50 operacji plastycznych, które miały upodobnić ją do Angeliny Jolie.

Rzekome ustalenia mediów, okazały się bzdurą. Jak podaje “The Sun”, Tabar napisała na swoim Instagramie, że jej wygląd, jest efektem makijażu i programów do obróbki graficznej, których użyła także do “odchudzenia” swojej sylwetki. Zaprzeczyła również, że chciała wyglądać jak Angeliny Joli. – “Pomyślałam, że ci ludzie prawdopodobnie żyją w XVIII wieku i nie słyszeli o technologii i makijażu, dlatego są tak zaskoczeni” – skomentowała 19-latka.

Zainteresowanie dziennikarzy zaczęło się prawdopodobnie od posta na forum prettyuglylittleliar.net. 17 listopada, nim w sieci pojawiły się artykułu na temat Tabar, na wskazanej stronie, opublikowano wpis, w którym jedna z użytkowniczek umieściła zdjęcia dziewczyny. Zapytała również forumowiczki, czy uważają, że Sahar naprawdę tak wygląda. Kilka dni później o Irance pisały już światowe media. 

Ameryka oszalała na punkcie Iranki, która chciała wyglądać jak Jolie

Żywy Ken szykuje się do kolejnej operacji. Co tym razem?

HS